Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX0912

Re: gg

#149999 sbbacsi Előzmény: #149965

Mondjuk én is inkább arra hajlanék, hogy már visszafordíthatatlan.

Nézőpont kérdése.

Egy biztos, pozitívan sehogy nem sikerül látnom a helyzetet. :)

Re: gl

#149995 Kissherceg Előzmény: #149992

remélem a gyökerek jelzáloghitelből vették meg a piacot óra alatt... ez tényleg cumiztatós nap volt..

Re: gl

#149988 BudFox Előzmény: #149982

hatinak a záró könyve érdekes...600 k vételen...de eladási is sok van..én beálltam ráadni 280 on.

Re: gl

#149982 Waszeitung Előzmény: #149977

Másfél óra eszetlen emelkedés után ha bezúgnak .... pont zárásunk után,ehhez már nem nagyon van idegrendszerem.

Re: gg

#149965 Ricsi Előzmény: #149963

Már visszafordíthatatlan, öntötték a pénzt a gazdaságba, ilyen-olyan akciók, adójóváírás, amit akarsz, mégis minden adat egyre rosszabb.

Re: gg

#149963 sbbacsi Előzmény: #149957

Ennek a vége? Sok más, jóval nagyobb dolog vége előtt lesz közvetlen.

Szvsz amíg nem lesz visszafordíthatatlan baj, addig nem kap észbe senki...

:(