Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #129177

Én máshonnan indítottam a Fibót és nekem kemény a 1360 körűl, - eddig tényleg többször meg is fogta,-. Ha átlépi akkor megest száguldhat.

Szokom nézni a híreket, felvásárlásról csak itt olvtam, max aránynövelés lehet sztem.

??