Re: nincs cím
wizes Előzmény: #129177Én máshonnan indítottam a Fibót és nekem kemény a 1360 körűl, - eddig tényleg többször meg is fogta,-. Ha átlépi akkor megest száguldhat.
Szokom nézni a híreket, felvásárlásról csak itt olvtam, max aránynövelés lehet sztem.
??