Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #129210

o)

A Stooq-on és MArkersben szokom elemezgetni, de egyiken sem tudom úgy megnyújtani a a függőlegest, hogy olyan magasra lássak.