Re: nincs cím 2009. szeptember 25. 10:07 wizes Előzmény: #129210 o) A Stooq-on és MArkersben szokom elemezgetni, de egyiken sem tudom úgy megnyújtani a a függőlegest, hogy olyan magasra lássak.