1159
Átvittem. Én max 1150-ig várom le. RSI lassan 30 alatt.
Adták-vették rendesen 1200-on, a záró a 10k feltűnéséig volt érdekes, azzal el is dőlt a dolog, érdekes napunk lesz holnap... Te gondolom átvitted - ha már aggódsz az eladó miatt :)
A végén néztem hogyan sakkozák ki az 1200-as zárót. A 37k-s záró utáni eladási megbízás viszont nem túl fényes /holnap lehet kidobja/.
Pont ezt néztem én is, azért egy 1200 körüli záró benne lehet, de nem mernék tippelni, mostanság bármi lehet...
Még ramatyul néz ki. 1200-on nagyon szórja valaki. Ha így marad záróban lekötik. 1150 javítva 1154-re. Azért remélem ma padlót fognak és holnapra jobb lesz a kép.
Otit is nagyon tolják lefelé..
Gratulálok, ezek a lenti beállásaid nagyon jók, én mindig elfelejtek berakni ilyeneket...
Nekem 1185-ön adtak. Meglátjuk. Elég xarul néz még ki. 1220 záró lehetne
1181-ig leöntve, én meg előbb 1216-os, majd 1203-as vételit vontam vissza :)) sajnos lejjebb nem álltam...
Köszi a szurkolást, habár eddig ha beragadtam valamelyik papperba akkor az rohadt nagyot szokott esni. :)
1150-en a következő megálló 250 alatt!!!!
http://profitline.hu/technika/elemzes/176389/FHB_technikai_elemzes
1 vacak pont? Ez tényleg pech, de tegnap 22h-kor én is nagy bukót vártam reggelre, erre a futik szépen megvicceltek, szóval van remény, én szurkolok :))
Köszönöm.
1251-en álltam, USA-t elnézve valószínűleg rámrohad eme csodálatos részvény. :)