Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #265595

Adták-vették rendesen 1200-on, a záró a 10k feltűnéséig volt érdekes, azzal el is dőlt a dolog, érdekes napunk lesz holnap... Te gondolom átvitted - ha már aggódsz az eladó miatt :)