Re: nincs cím 2010. június 9. 16:39 apafi Előzmény: #265585 A végén néztem hogyan sakkozák ki az 1200-as zárót. A 37k-s záró utáni eladási megbízás viszont nem túl fényes /holnap lehet kidobja/.