Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #265585

A végén néztem hogyan sakkozák ki az 1200-as zárót. A 37k-s záró utáni eladási megbízás viszont nem túl fényes /holnap lehet kidobja/.