Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #264768

1 vacak pont? Ez tényleg pech, de tegnap 22h-kor én is nagy bukót vártam reggelre, erre a futik szépen megvicceltek, szóval van remény, én szurkolok :))