Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #265530

Még ramatyul néz ki. 1200-on nagyon szórja valaki. Ha így marad záróban lekötik. 1150 javítva 1154-re. Azért remélem ma padlót fognak és holnapra jobb lesz a kép.

Otit is nagyon tolják lefelé..