Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #327614

köszi, de majd záró alapján kell gratulálni vagy sem

nem próféta, de néha eltalálja, ezen kívül sztem még megyünk fel és nem akarom tartogatni, majd 900 tól felfelé elkezdek shortot építgetni, addig kivárás