Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #327668

Nem csak a szokásos undorodás van a piactól. Mikor mehetnénk nem megyünk, esély sincs, hogy elfogadható bukóval forduljak shortba:(