Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#327688 kerikoma Előzmény: #327668

Nem csak a szokásos undorodás van a piactól. Mikor mehetnénk nem megyünk, esély sincs, hogy elfogadható bukóval forduljak shortba:(

Re: nincs cím

#327654 Benjoe Előzmény: #327646

Jajajajjajjjjj! Az enyémmel együtt ez már sok lesz a piacnak. Tutti emelkedés.

Re: nincs cím

#327643 pepe01 Előzmény: #327640

Lényegében 22700-on találkozik a 100 és a 200 napos mozgó, tehát ez egy megerősített ellenállás. Ráadásul a Bux a ma reggeli rést is betöltötte, tehát reménykedhetnek a shortosok (1 ideig).

Re: nincs cím

#327642 akpo7 Előzmény: #327619

Mindenki kb. addig varja, tehat tuti nem nez fel oda, hanem elotte lefordul. :)

Re: nincs cím

#327640 BudFox Előzmény: #327633

igen..lefordultunk....ez ad némi reményt a lejtmenethez...Egon majd megmondja hogy ez törvényszerű volt.

650en ráadtam volna de n…

#327635 Ibiza

650en ráadtam volna de nem memt el addig

Re: nincs cím

#327631 Vilaghalo Előzmény: #327628

hátrahagyott résünket be kellene már tölteni, de ez az örömködés mellett sajna nem megy

Kicsit rávettem, de mé e…

#327627 wizes

Kicsit rávettem, de mé esett MOL és Richi?

Re: nincs cím

#327619 kelvin Előzmény: #327614

köszi, de majd záró alapján kell gratulálni vagy sem

nem próféta, de néha eltalálja, ezen kívül sztem még megyünk fel és nem akarom tartogatni, majd 900 tól felfelé elkezdek shortot építgetni, addig kivárás