Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #327633

igen..lefordultunk....ez ad némi reményt a lejtmenethez...Egon majd megmondja hogy ez törvényszerű volt.