Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: kl

#328797 BudFox Előzmény: #328788

Államosítja bankjait Írország, tyűű..ez aztán a hír...biztos megmozgat sok mindent majd.

Re: nincs cím

#328796 Waszeitung Előzmény: #328795

Én,az örök shortosos most longol...de minek? :D

Legalább húznának fel hogy lehessen adni,de esélytelen...bár beborítani sem sikerült (még?) erről a szintről.

Re: nincs cím

#328792 Alex74 Előzmény: #328786

Ja, köszi :o)

Az lehet, de nézz körül itthon. Nem akarok vészmadárkodni, de ebből a mnyp-ból még bármi lehet

Re: nincs cím

#328786 szotyi Előzmény: #328781

off

a dax szeretne menni szerény véleményem szerint de nem engedik el még

on

Re: kl

#328784 wizes Előzmény: #328766

A délutáni manyuphír betesz végleg valszin.

Oltári botrány lesz, és én ullátom már sosem hozom magam egyenesbe, mert nyugat és a befektetők kivonulnak, fideszék alatt tovább nem finanszíroznak semmit ha ilyen aljasok lehetnek.

Re: kl

#328766 BudFox Előzmény: #328764

Akkor Hajrá...biztos lehet csípni most egy kicsit a longokkal is...USA megbolondult itt nyitásban :-)

Re: nincs cím

#328759 szotyi Előzmény: #328748

tuti megtépik, hálaadás alkalmából

többek között én fizetem a pulykájukat :-(

Re: kl

#328758 BudFox Előzmény: #328750

Megmondom én hogy miért nem akar most menni a BUX : Mert a nagyok nem vesznek.

azaz hoszabb távon esésre számítanak még, vagy a leminősítést várják a hitelminősítőktől, vagy akármilyen hírt megvárnak előbb, mielőtt vennének.

áhh most látom csak hogy…

#328755 kelvin

áhh most látom csak hogy 30kval kevesebb az új munkanélküli

biztos sok ember kellett a mikulásgyárba :)

Re: nincs cím

#328748 kelvin Előzmény: #328740

meglátjuk nekem gyengének tűnik, de ha amcsikat megtépik akkor annak résbetöltés lesz vége