Re: kl
BudFox Előzmény: #328750Megmondom én hogy miért nem akar most menni a BUX : Mert a nagyok nem vesznek.
azaz hoszabb távon esésre számítanak még, vagy a leminősítést várják a hitelminősítőktől, vagy akármilyen hírt megvárnak előbb, mielőtt vennének.