Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: kl

BudFox Előzmény: #328750

Megmondom én hogy miért nem akar most menni a BUX : Mert a nagyok nem vesznek.

azaz hoszabb távon esésre számítanak még, vagy a leminősítést várják a hitelminősítőktől, vagy akármilyen hírt megvárnak előbb, mielőtt vennének.