Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Birkanyiró kolléga sehol…

#691153 Nyeretlen_Keteves

Birkanyiró kolléga sehol.... egész nap nekem kell egyedül feldumálnom ezt a izét!! :-)

Szóval Cseh, Szlovák gyö…

#691110 Nyeretlen_Keteves

Szóval Cseh, Szlovák gyöngyszem elkelt.

Horvát, Görög, Magyar cafka nem kelt el.

Az elkelt gyöngyszemek "országaiban" kicsit "stabilabb" a helyzet, mint a maradék cafkáknál! :-)

Ha nem olyan lenne a helyzet nálunk mint amilyen, akkor már a mi cafkánk is elket volna!

Re: nincs cím

#691102 Ibiza Előzmény: #691088

a lényeg az, a levegőben van a "állami" mobil..nem tudod orosz megállapodás mellett milyen csomag van..

oroszok mindig keresték a melegtengereket..mert elszigeteltek.. most keresik a csatornát az eu felé..Orbán sztem jól csinálta..ha nem segít nekünk eu el akarják szigetelni akkor ide csatornázzuk az oroszokat (és egyéb elszigetelt népeket)..pénzük van kemények..minél több szövetségesed van annál erősebb vagy.

Sok birka keveri a dolgokat..az orosz katonai megszállás nem u.az mint a gazdasági együttműködés..

Az oroszok szívták fel anno a gép- és könnyűiparunk egy részét.. és a mezőgazdasági termékek hatalmas piaca volt..pl alma..Ez volt Antall legnagyobb hibája ezt elengedte.

A helyzet: Maradt a Hor…

#691092 Nyeretlen_Keteves

A helyzet:

Maradt a Horvát telekom, 51%-a van ott a DT-nek viszonylag olcsón megveheti, de nem nagy durranás... ott a Görög telekom, ott csak 40%-a van, a többi 60% kerülne több mint 3 milliárd ojróba(én nem venném meg), de van ott az államnak 10%-a, azt venném meg.

ne feledjük még levegőbe…

#691086 Ibiza

ne feledjük még levegőben az állami mobilcég..

Re: nincs cím

#691080 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691075

Mident vittek a holland izébe amivel valami céljuk volt...(előkészítették, ha eljön az idő, akkor ez már ne legyen probléma) teljesen biztos, hogy felmerült a DT-nél a Magyar megvásárlása, de, hogy ez mikor fog megtörténni az jó kérdés... talán csak akkor mikor jön a Halley-üstökös, ahogy a föncsi mondotta :-)

Re: nincs cím

#691076 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691067

Olvastam, de magamtól is kitudom találni a nagy részét!. :-) Sok függ attól, hogy alakul itt a politikai helyzet. Pf-en azt írták, hogy akkor veszi meg ha marad a jelenlegi kormény, szerintem meg pontosan fordítva(de lehet, hogy tévedek)

Re: nincs cím

#691074 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691068

Nem most került új tulajhoz, hanem már pár hónapja, ha jól emlékszem, szemem a pályán!! :-) Hozzánk tartozik Macedónia, Montenegró, azokon kivül alig marad valami... az irány mindenképpen az, hogy a DT teljesen megszerezze a régiót, pénzük is lesz hozzá ha Ámerikában végre eladják a céget...