Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Ezt a pf MOL fórumából s…

#691239 Nyeretlen_Keteves

Ezt a pf MOL fórumából szedtem:(hogy mit kerestem ott az most lényegtelen :-)

"A Slovak Telekom még állami kézben maradt részvénycsomagjának eladása már évek óta terítéken van, az arról szóló tárgyalásokat még Iveta Radicová kormányának idején (2010–2012) elkezdték."

A Magyar Telekomnál ilyesmiről szó sem volt.

Nem akartam a Telkó fórumban megírni, mert meglincselnének"

Még szerencse, hogy itt nem kell a kormánnyal tárgyalni ugye! :-))

Re: nincs cím

#691229 Hibaz Előzmény: #691213

Most látom,hogy a 332,334-ek elmentek......egyenlőre örülök,jövő héten meg majd kiderül:))))

már 338....:((

Re: nincs cím

#691219 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691213

Nekem már van ugye! :-) De ma vettem is, meg adtam is, tudod az optimalizálás :-)

Amennyiben a záróra gondolsz, csak annyit tudok mondani, hogy naposnak igérkezik a vasárnap :-))

Re: nincs cím

#691170 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691165

Azért egy kicsit erős "hulladéknak" nevezni ezt a cafkát!

Ezt kétszer kellett elküldenem, mert annyira megsértődtem :-)

300 alattiakat 2 forinto…

#691167 Tapasz

300 alattiakat 2 forintonként adogatom. Meg 318 asokat 328 ért elsóztam. A 400 körülieket (osztalékosak) 329-től 5 forintonként kis részletekben adom bauer short reményében

Re: nincs cím

#691165 Labandy Előzmény: #691159

A frizzeknek nem kell ez a f@stalicska. Szétrabolták a sug@rék, majd gyütt a fletó a libással most a csuti rágta szét, a jobbiknak már csak a csontváz marad, ha egyáltalán marad ebből a hulladékból valami a választásig.

Re: nincs cím

#691158 Turkoglu Előzmény: #691154

Éppen azt néztem, hogy ez is szépen fickándozik, de hát nincs ebben semmi meglepő, ha az ország ilyen jól teljesít ugye... :-)