Ezt a pf MOL fórumából szedtem:(hogy mit kerestem ott az most lényegtelen :-)
"A Slovak Telekom még állami kézben maradt részvénycsomagjának eladása már évek óta terítéken van, az arról szóló tárgyalásokat még Iveta Radicová kormányának idején (2010–2012) elkezdték."
A Magyar Telekomnál ilyesmiről szó sem volt.
Nem akartam a Telkó fórumban megírni, mert meglincselnének"
Még szerencse, hogy itt nem kell a kormánnyal tárgyalni ugye! :-))