Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Nyeretlen_Keteves

Szóval Cseh, Szlovák gyöngyszem elkelt.

Horvát, Görög, Magyar cafka nem kelt el.

Az elkelt gyöngyszemek "országaiban" kicsit "stabilabb" a helyzet, mint a maradék cafkáknál! :-)

Ha nem olyan lenne a helyzet nálunk mint amilyen, akkor már a mi cafkánk is elket volna!