Re: nincs cím 2014. február 14. 14:34 Turkoglu Előzmény: #691154 Éppen azt néztem, hogy ez is szépen fickándozik, de hát nincs ebben semmi meglepő, ha az ország ilyen jól teljesít ugye... :-)