Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #691088a lényeg az, a levegőben van a "állami" mobil..nem tudod orosz megállapodás mellett milyen csomag van..
oroszok mindig keresték a melegtengereket..mert elszigeteltek.. most keresik a csatornát az eu felé..Orbán sztem jól csinálta..ha nem segít nekünk eu el akarják szigetelni akkor ide csatornázzuk az oroszokat (és egyéb elszigetelt népeket)..pénzük van kemények..minél több szövetségesed van annál erősebb vagy.
Sok birka keveri a dolgokat..az orosz katonai megszállás nem u.az mint a gazdasági együttműködés..
Az oroszok szívták fel anno a gép- és könnyűiparunk egy részét.. és a mezőgazdasági termékek hatalmas piaca volt..pl alma..Ez volt Antall legnagyobb hibája ezt elengedte.