Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #373685Látod, ezért nem kéne ilyet venned. :)
A ft is erősödéssel reagált a bejelentésre. :)))
265.87 Ft egy euro.
Ma a faktor kirázott sok embert a franciáknál is.
Az mondjuk meglepett, hogy itthon ennyire tartotta magát és nem ment le 2210 Ft vidékére.