Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373685

Látod, ezért nem kéne ilyet venned. :)

A ft is erősödéssel reagált a bejelentésre. :)))

265.87 Ft egy euro.

Ma a faktor kirázott sok embert a franciáknál is.

Az mondjuk meglepett, hogy itthon ennyire tartotta magát és nem ment le 2210 Ft vidékére.