Hozzászólás
zeeh_Ha ez kirázás volt kint, akkor rohadt jól csinálták.
8,69-en tartják az árat, senki sem tudja, hogy tud-e itt zárni vagy visszaöntik a végére. Profi munka.
Ha ez kirázás volt kint, akkor rohadt jól csinálták.
8,69-en tartják az árat, senki sem tudja, hogy tud-e itt zárni vagy visszaöntik a végére. Profi munka.