Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

zeeh_

Ha ez kirázás volt kint, akkor rohadt jól csinálták.

8,69-en tartják az árat, senki sem tudja, hogy tud-e itt zárni vagy visszaöntik a végére. Profi munka.