Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #373605

Mindig tudtam, h. a nem a BET-en kene az ilyen papirokat venni... Mi a f*szert nem tudtak beonteni legalabb 2,300-ra?