Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#373883 zeeh_ Előzmény: #373878

Ezért kockázatos még venni. Most az a céljuk, hogy minél nagyobb legyen a bizonytalanság, kirázzanak belőle mindenkit, akit lehet.

Lesz itt még a tegnapihoz hasonló limbó a héten szvsz.

Beálltam 1300 darabbal 2105-re, hátha... :)

Re: nincs cím

#373880 Zotya32 Előzmény: #373878

itthon meg 200 darabbal 5 ft is :)))

persze ez csak a mostani állás, és limitmentes kereskedés esetén :)

Re: nincs cím

#373878 hAliG Előzmény: #373815

Mekkora szakadék látszik a kinti könyvben!

3000db-al 9.2 is lehet, de 8.1 is..

Re: nincs cím

#373815 zeeh_ Előzmény: #373778

Bekaphatják a mai produkcióért, a 8.28 hatásos érték volt. :( Simán el tudom képzelni róluk,hogy holnap is leküldik 8.5 vidékére napközben.

Re: nincs cím

#373792 hAliG Előzmény: #373783

Franciáknál is, és lengyeleknél is kb. ott zárt. Mi vagyunk magasabban csak.

Re: nincs cím

#373711 zeeh_ Előzmény: #373686

2400 a vége mára.

Szépen megszívatták a franciák a büfiket a 8.28-ig (2210 Ft körüli) történő leöntéssel.

Re: nincs cím

#373686 zeeh_ Előzmény: #373685

Látod, ezért nem kéne ilyet venned. :)

A ft is erősödéssel reagált a bejelentésre. :)))

265.87 Ft egy euro.

Ma a faktor kirázott sok embert a franciáknál is.

Az mondjuk meglepett, hogy itthon ennyire tartotta magát és nem ment le 2210 Ft vidékére.

Re: nincs cím

#373685 matgab Előzmény: #373681

nem okvetlenül. Csak az elős vásárlás után érvényes a faktor, onnantól fogva mehet(ne) akár fel is (bár nem szokott...)

Ha ez kirázás volt kint,…

#373658 zeeh_

Ha ez kirázás volt kint, akkor rohadt jól csinálták.

8,69-en tartják az árat, senki sem tudja, hogy tud-e itt zárni vagy visszaöntik a végére. Profi munka.

Re: nincs cím

#373636 zeeh_ Előzmény: #373628

Úgy látom, visszahúzzák a végére. Ez kirázás volt a javából kint. Ha nálunk befigyelt volna 2210-re sokan eldobálták volna a teljes pakkot.

Re: nincs cím

#373628 zeeh_ Előzmény: #373624

Talán azért, mert a végére kint vissza fogják húzni.

8,28 mellett 2210 vidékére kellett volna visszanézni.

Nagyon úgy fest, hogy 8.7-re vissza fogják húzni, ezt sugallja az itthoni könyv is. Nem követtük az árat. Sőt, még a 2365-be is belecsípett a robot.

Így lenne ötösöm a lottón.

8,69, mintha mi sem történt volna.

Re: nincs cím

#373624 akpo7 Előzmény: #373605

Mindig tudtam, h. a nem a BET-en kene az ilyen papirokat venni... Mi a f*szert nem tudtak beonteni legalabb 2,300-ra?