Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #592647Szégyen rám nézve vagy nem,gyerekes vagy nem,de bizony nálam működik,hogy a gerinctelen gusztustalan nagyképű embereken fog a "munkásságom".
:-)
Megkapják ezek is. A SORS .................................
:-)
(tényleg,te hiszel még ebben a mocsok papírban?
Én hiszem,hogy még fognak vele játszadozni. És nem 10ft-20ft-ra gondolok.
A kályhások "kemények" mint a "vas". :-) Nem fognak cicózni.