Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #592638

Remélem, hogy igen. Nagy elégtétel lenne számomra is, ha egy ilyen betegség végezne vele. Ne élhesse meg az öregkort, ne kapjon nyugdíjat azoktól, akiket ilyen pofátlanul átvert.