Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

JackOne Előzmény: #862743

Szia Mr.!

..hát mint Mátyás király - hoztam is meg nem is adtam is meg nem is ...A VIX kilépett is meg nem is.

Egyik háromszögből ki a hosszútávú piros trend vonal alatt, viszont a hosszútávú trendvonal felett melyek egy nagy háromszöget képeznek - viszont D halálkereszt néhány napja - továbbra is a rés betöltését várom, azaz bear rövidtávon távon onnan viszont elszabadulást felfelé - sem új mélypontot, sem a hosszútávú emelkedő trend törését nem várom - a 0.236 fibo és 0.2382 között fordulnia kellene és új csúcspontra mennie - de ezt látja a FED is-:)))

Viszont, viszont - ha a piacon csak a nyerők zárásával a választások után kialakult bizalmatlansági űrben láncreakció alakul ki és az emberek hite megrendül - no ezt szerintem a FED se fogja tudja kezelni

egyelőre türelem - mint a vadászlesen: amerre kitör arra az arra és megjátszani - piros, vagy zöld

https://invst.ly/r-0ip