Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862737 Lenthor Előzmény: #862732

Sziasztok, jó reggelt!

Jelenlegi helyzet!

Hogy emelkedés elkezdődjön, ahhoz a 13.135-ön kellene átmennie, akkor már a "zászlóalakzat" kezdene alakulni.

A héten csak estefelé leszek!

https://invst.ly/rzwe0


dax

#862726 JackOne Előzmény: #862724

Hát eléggé recseg ropog....EMA 50 felülről beakasztott Kijun 26 -osnak előtte meg 3 nappal meg Tankan 9-es momentum indikátor Kijunnak ...Ma 50 elkezdett lefele ívelni és a napos indik mintha...

Ti hogy látjátok...?

dax

#862725 JackOne Előzmény: #862719

validálódott, mint a VIX -nél ....ott félig betöltötte csak ellentétes irányba azóta a közelébe se jutott azaz, vagy ellenállása a Medvének vagy támasza a Bikának (VIX-re-:)), vagy v.mi ilyesmi - XD:)))

ui1.: mintha vihar előtti csendes mozgások közelednének, mi a véleményetek....?..vagy csak hallucinációim vannak -:)

ui2.:

lehet spycheés sérüléseket szenvedünk vagy a bikától vagy a medvétől-:)...rosszabb esetben mindkettőtől...

dax

#862719 feketemelos Előzmény: #862718

13313 - 13500 között van rés ( investing szerint ) ...07. 21 -én az ár " beleharapott" a résbe már.....és minden validálódott rés alja teteje ellenállás vagy támasz ....vagy valami ilyesmi.......DD))


üdv

dax

#862718 JackOne Előzmény: #862714

Szép napot! Köszönjük, azért lenne egy kérdésem a 13256 -nál hátrahagyott rés alj nem dominánsabb, mint ellenállás?

DAX - S&P

#862713 JackOne

Sziasztok!

A felső képet 2020.04.29 -én, az alsót ma készítettem.

Hathor és Drian szintén ezzel azonosat vizionál egymástól függetlenül:

https://kepkuldes.com/image/biSnDm

...nem árt résen lenni...+ Buffet indikátor 180% felett

ha itt tovább megy akkor 3600 - 4100 zóna kerül fókuszba - hihetetlen ami történik ...

fed

#862694 Mr. 50% Előzmény: #862691

Egyetértek minden hozzászólással, de leginkább azzal a megállapítással, hogy azt kell lekereskedni ami van.

Én a mának élek (daytradelek), abszolút hobbi kereskedő vagyok és "tényleg csak a játék öröméért" csinálom.

Éppen ezért megértem azokat is akik komoly összegekkel tolják és ennek megfelelően más aspektusból közelítenek ehhez és komoly érzelmi hullámokat élnek meg.

Részemről a jövő hétre emelkedést várok, akár egy újabb rekord rallyval.

fed

#862691 Lenthor Előzmény: #862688

A pénznyomtatást nem tudjátok megakadályozni. tehát azt kell lekereskedni, ami van.

Egyébként DAX topik, így arra írjatok ötleteket.