Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #862732

Sziasztok, jó reggelt!

Jelenlegi helyzet!

Hogy emelkedés elkezdődjön, ahhoz a 13.135-ön kellene átmennie, akkor már a "zászlóalakzat" kezdene alakulni.

A héten csak estefelé leszek!

https://invst.ly/rzwe0