Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#865291 Lenthor Előzmény: #865290

Sziasztok, jó reggelt!

Folytatás következik!

Az "e" pont már nagyon kiszámíthatatlan. Nem szükséges lemennie a háromszög alsó szárára, de előfordulhat, hogy kicsit még lejjebb is eshet.

Az EMA(200( órásra azért is írtam, hogy szerepe lehet, mert találkozhat az "e" ponttal és onnan fordul fel az "v". hullámra.

EMA(200) órás folyamatosan emelkedik, jelenleg 12.892.

https://invst.ly/suut1


dax

#865276 Lenthor Előzmény: #865275

vagy kamu hír az eredményességről - sok pénz szerzés miatt!

Ki fogja egy év múlva számon kérni.

Ja! Bocs! Egyes elvetemült önkéntesnél nem használt és még mellékhatás is fellépett. Arról nem tehetek, hogy eladtam a a tulajdonosi részvényeimet!

Ha, tudja, hogy jó a vakcina, akkor miért adja el a részvényeit? Ez egy 1.7 milliárdos kérdés!

dax

#865275 Mr. 50% Előzmény: #865274

Pfizeréknél az igazgatók is azért adták el rögtön, mert tudták hogy jönnek sorba az újabb és újabb hatásos vakcinák bejelentése.

dax

#865269 Lenthor Előzmény: #865267

A Moderna vezetője is akar kaszálni 1.7 milliárd Forintnak megfelelő összeget? Csak el kell adnia a mai nap a részvényeit.

Nem szeretem, ha a gyártó áradozik, hogy milyen jó a terméke.

Független vizsgálat mondja, ki és még abban sem lehet teljesen megbízni!

dax

#865267 Lenthor Előzmény: #865265

Már a 92% a szint. Most már minden gyártó emel a 92%-os hatékonyságon.

Ki mondja be elsőként a 100%-ot, mert utána már nincs versengés?

------------------------

Moderna: A Corona vakcina 94,5% -os hatékonysággal rendelkezik az elemzés szerint.

dax

#865266 matgab Előzmény: #865265

Az apjuk f..-át kapják be...

https://www.bbc.com/news/health-54902908

most már minden héten bejelentenek egy "megvan a csodálatos mindenható vakcina" bejelentést, amire fel fel lehet rántani 2-5%-kal a piacokat?

És arról nem szól a fáma, hogy a pfizer esetében milyen mellékhatások léptek fel?