Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #865267

A Moderna vezetője is akar kaszálni 1.7 milliárd Forintnak megfelelő összeget? Csak el kell adnia a mai nap a részvényeit.

Nem szeretem, ha a gyártó áradozik, hogy milyen jó a terméke.

Független vizsgálat mondja, ki és még abban sem lehet teljesen megbízni!