dax
Lenthor Előzmény: #865267A Moderna vezetője is akar kaszálni 1.7 milliárd Forintnak megfelelő összeget? Csak el kell adnia a mai nap a részvényeit.
Nem szeretem, ha a gyártó áradozik, hogy milyen jó a terméke.
Független vizsgálat mondja, ki és még abban sem lehet teljesen megbízni!