dax
Lenthor Előzmény: #865275vagy kamu hír az eredményességről - sok pénz szerzés miatt!
Ki fogja egy év múlva számon kérni.
Ja! Bocs! Egyes elvetemült önkéntesnél nem használt és még mellékhatás is fellépett. Arról nem tehetek, hogy eladtam a a tulajdonosi részvényeimet!
Ha, tudja, hogy jó a vakcina, akkor miért adja el a részvényeit? Ez egy 1.7 milliárdos kérdés!