Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

dax

Lenthor Előzmény: #865275

vagy kamu hír az eredményességről - sok pénz szerzés miatt!

Ki fogja egy év múlva számon kérni.

Ja! Bocs! Egyes elvetemült önkéntesnél nem használt és még mellékhatás is fellépett. Arról nem tehetek, hogy eladtam a a tulajdonosi részvényeimet!

Ha, tudja, hogy jó a vakcina, akkor miért adja el a részvényeit? Ez egy 1.7 milliárdos kérdés!