Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#701239 BudFox Előzmény: #701161

én még tartom a shortot...egyébként jó is lenne...de ahogy látom a MOL nem akar letörni...13.600 a következő ellenállás ?

Dax megy lefelé...bux is mehetne már lefele, meg főként az SP mehetne már lefele 100-200 pontot.

Re: nincs cím

#701198 Frontin Előzmény: #701180

Sziasztok!

Nekem meg van még minden pozim, nem sok minden változott múlt héthez képest (nagyobb tf-et nézve). Ahogyan írtad, egyelőre nem lehet tudni, hogy a letörés visszatesztjét látjuk e most, vagy a múlt heti lefele megindulás fals volt, és egy újabb emelkedő pálya kezdődik e.

Talán holnap/holnapután eldől (Még jó hogy pont holnap meg holnapután nem lesz esélyem gépközelbe kerülni :-( ).

Mindenestre az elmúlt kereskedési napokon látott emelkedés mellé nagyon gyenge forgalom párosult, nem túl meggyőző a dolog.

hati shortok stoppolva 1…

#701180 Borska

hati shortok stoppolva 18060/18011/17800 (17982es átlag) --- 18070 -88pip + kezköltség

....nem gondoltam volna

Re: nincs cím

#701161 Ibiza Előzmény: #701158

a múlthetire válaszoltál te :)

nyomtam is egy dax shortot..

BUX hati nekem nem megy..

Re: nincs cím

#701158 BudFox Előzmény: #700847

látom...

sőt még most is húzzák fölfelé...

SP 1803 - 1865 egy hét alatt...

de már kezd vacilálni....nem nagyon akar még tovább menni...csak a németek mennek még a tegnapi USA után...

szerintem nagyjából itt a teteje most...

minket persze rendesen felhúztak ma is... de a forgalom nulla.

ha esetleg még tovább mennénk akkor zárom a shortot...egyébként pont 940 -es átlaggal nyitottam. tehát egálban vagyok..

de már eshetnénk azért.

....sehr interessant vi…

#701156 Borska

....sehr interessant

visszateszt avagy kitörés előtti állapot

short vs long

... de jó volna tudni

Re: nincs cím

#700841 Lebleuf Előzmény: #700838

munkaerőpiac mellett van más hír, hogy sp, dax >45 fokban mászik föl vagy csak hangolnak a zenészek?

(spf, daxf meg majdnem direktdeltát rajzol…)

Re: nincs cím

#700840 Ibiza Előzmény: #700836

szipogtak miatta.. pedig egy kedves ember volt..sok mosolygósat nem látsz köztük..de nem akartam Herceg üzleti esélyeit rongálni..:)

felbosszantottak..kokárdás disznóval lehetett viccelni de haszid avatarom nem lehet.. oszt duzzogtam kicsit..

Re: nincs cím

#700838 BudFox Előzmény: #700782

munkaerőpiaci adat picit jobb lett a vártnál.

még várjuk a Phily Fed indexet 16:00 -kor..az fogja eldönteni szerintem a végső irány mára....

USA elég sokat jött fel a héten a nagy esésből...én szeretném ha ma lefordulnának.

Re: nincs cím

#700836 BudFox Előzmény: #700785

az a kis pajeszos ma is megpróbálja felfelé huzigálni :))) már ott ül a monitor előtt, aztán osztja a parancsokat :D

tényleg hol van az a pajeszos avatarod ? marha jó volt..

Re: nincs cím

#700785 Ibiza Előzmény: #700779

nem az az idő van amikor éves ciklikusságok és pénzügyi teljesítmények alakítják az indexeket.

a hírek mozgatnak..meg a szentimentek...meg persze a kis pajeszos.

Re: nincs cím

#700779 BudFox Előzmény: #700705

hát remélem letörik végre...jó lenne egy kiszámítható esés...aztán majd meglátjuk.

Re: nincs cím

#700671 BudFox Előzmény: #700543

Az..ébredezett :-))

tegnap estére hogy megvették USA -t.

Viszont itt a nyakunkon az Ukrán polgárháború..nehogy má' fél nap alatt elmúljon a pánik.

kíváncsi lennék arra is hogy az OTP -nek hány fiókja van abban a körzetben...

szóval részemről az előbb ráadtam egy picit.