rábővítettem..bízom egy ukrán hírben.
én még tartom a shortot...egyébként jó is lenne...de ahogy látom a MOL nem akar letörni...13.600 a következő ellenállás ?
Dax megy lefelé...bux is mehetne már lefele, meg főként az SP mehetne már lefele 100-200 pontot.
nem szép a dax shortom..meglátjuk..500nál próbálkozni kell 680on meg kötelező..kb így terveztem de 530ról vártam egy kis visszatesztet..
Sziasztok!
Nekem meg van még minden pozim, nem sok minden változott múlt héthez képest (nagyobb tf-et nézve). Ahogyan írtad, egyelőre nem lehet tudni, hogy a letörés visszatesztjét látjuk e most, vagy a múlt heti lefele megindulás fals volt, és egy újabb emelkedő pálya kezdődik e.
Talán holnap/holnapután eldől (Még jó hogy pont holnap meg holnapután nem lesz esélyem gépközelbe kerülni :-( ).
Mindenestre az elmúlt kereskedési napokon látott emelkedés mellé nagyon gyenge forgalom párosult, nem túl meggyőző a dolog.
hati shortok stoppolva 18060/18011/17800 (17982es átlag) --- 18070 -88pip + kezköltség
....nem gondoltam volna
a múlthetire válaszoltál te :)
nyomtam is egy dax shortot..
BUX hati nekem nem megy..
látom...
sőt még most is húzzák fölfelé...
SP 1803 - 1865 egy hét alatt...
de már kezd vacilálni....nem nagyon akar még tovább menni...csak a németek mennek még a tegnapi USA után...
szerintem nagyjából itt a teteje most...
minket persze rendesen felhúztak ma is... de a forgalom nulla.
ha esetleg még tovább mennénk akkor zárom a shortot...egyébként pont 940 -es átlaggal nyitottam. tehát egálban vagyok..
de már eshetnénk azért.
....sehr interessant
visszateszt avagy kitörés előtti állapot
short vs long
... de jó volna tudni
munkaerőpiac mellett van más hír, hogy sp, dax >45 fokban mászik föl vagy csak hangolnak a zenészek?
(spf, daxf meg majdnem direktdeltát rajzol…)
szipogtak miatta.. pedig egy kedves ember volt..sok mosolygósat nem látsz köztük..de nem akartam Herceg üzleti esélyeit rongálni..:)
felbosszantottak..kokárdás disznóval lehetett viccelni de haszid avatarom nem lehet.. oszt duzzogtam kicsit..
munkaerőpiaci adat picit jobb lett a vártnál.
még várjuk a Phily Fed indexet 16:00 -kor..az fogja eldönteni szerintem a végső irány mára....
USA elég sokat jött fel a héten a nagy esésből...én szeretném ha ma lefordulnának.
az a kis pajeszos ma is megpróbálja felfelé huzigálni :))) már ott ül a monitor előtt, aztán osztja a parancsokat :D
tényleg hol van az a pajeszos avatarod ? marha jó volt..
nem az az idő van amikor éves ciklikusságok és pénzügyi teljesítmények alakítják az indexeket.
a hírek mozgatnak..meg a szentimentek...meg persze a kis pajeszos.
hát remélem letörik végre...jó lenne egy kiszámítható esés...aztán majd meglátjuk.
meddig mehet még? ez a költői kérdés.....
óriás divergencia hetesen.....
http://kepfeltoltes.hu/140416/sp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ha az emelkedő trendvonal törik bármi jöhet, mert eddig nem nagyon volt még csak veszélyben sem a dolog :)
Az..ébredezett :-))
tegnap estére hogy megvették USA -t.
Viszont itt a nyakunkon az Ukrán polgárháború..nehogy má' fél nap alatt elmúljon a pánik.
kíváncsi lennék arra is hogy az OTP -nek hány fiókja van abban a körzetben...
szóval részemről az előbb ráadtam egy picit.