Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #700847látom...
sőt még most is húzzák fölfelé...
SP 1803 - 1865 egy hét alatt...
de már kezd vacilálni....nem nagyon akar még tovább menni...csak a németek mennek még a tegnapi USA után...
szerintem nagyjából itt a teteje most...
minket persze rendesen felhúztak ma is... de a forgalom nulla.
ha esetleg még tovább mennénk akkor zárom a shortot...egyébként pont 940 -es átlaggal nyitottam. tehát egálban vagyok..
de már eshetnénk azért.