Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #700847

látom...

sőt még most is húzzák fölfelé...

SP 1803 - 1865 egy hét alatt...

de már kezd vacilálni....nem nagyon akar még tovább menni...csak a németek mennek még a tegnapi USA után...

szerintem nagyjából itt a teteje most...

minket persze rendesen felhúztak ma is... de a forgalom nulla.

ha esetleg még tovább mennénk akkor zárom a shortot...egyébként pont 940 -es átlaggal nyitottam. tehát egálban vagyok..

de már eshetnénk azért.