Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701161

én még tartom a shortot...egyébként jó is lenne...de ahogy látom a MOL nem akar letörni...13.600 a következő ellenállás ?

Dax megy lefelé...bux is mehetne már lefele, meg főként az SP mehetne már lefele 100-200 pontot.