Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #701161én még tartom a shortot...egyébként jó is lenne...de ahogy látom a MOL nem akar letörni...13.600 a következő ellenállás ?
Dax megy lefelé...bux is mehetne már lefele, meg főként az SP mehetne már lefele 100-200 pontot.