Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Ibiza

sokat estek a piacok..pörget a krupié.. csak a beavatottak tudják a valót.

Én feltettem tétjeimet a dax longra..jelentős de nem végzetes összeget...s&p futik zöldek..

sztem ma némileg visszamegyünk..