Hozzászólás
Ibizasokat estek a piacok..pörget a krupié.. csak a beavatottak tudják a valót.
Én feltettem tétjeimet a dax longra..jelentős de nem végzetes összeget...s&p futik zöldek..
sztem ma némileg visszamegyünk..
sokat estek a piacok..pörget a krupié.. csak a beavatottak tudják a valót.
Én feltettem tétjeimet a dax longra..jelentős de nem végzetes összeget...s&p futik zöldek..
sztem ma némileg visszamegyünk..