Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #700785

az a kis pajeszos ma is megpróbálja felfelé huzigálni :))) már ott ül a monitor előtt, aztán osztja a parancsokat :D

tényleg hol van az a pajeszos avatarod ? marha jó volt..