Re: nincs cím 2014. április 17. 14:29 BudFox Előzmény: #700785 az a kis pajeszos ma is megpróbálja felfelé huzigálni :))) már ott ül a monitor előtt, aztán osztja a parancsokat :D tényleg hol van az a pajeszos avatarod ? marha jó volt..