Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702911

pedig idén úgy trédeltem hogy 3-4 -szer pont jókor fordítottam...

ez az utolsó fel kört most elrontottam, lemaradtam róla..azért reménykedem hogy visszaesünk legalább.

16.250 lenne a célár. :-))

hogy is van a régi mondás ? : Adj el májusban, és rá se nézz a tőzsdére.