Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #702911pedig idén úgy trédeltem hogy 3-4 -szer pont jókor fordítottam...
ez az utolsó fel kört most elrontottam, lemaradtam róla..azért reménykedem hogy visszaesünk legalább.
16.250 lenne a célár. :-))
hogy is van a régi mondás ? : Adj el májusban, és rá se nézz a tőzsdére.