Re: nincs cím 2014. május 13. 11:18 BudFox Előzmény: #702886 Szerbusz Hathor Kolléga :-))) mizújs ?....hogy állsz mostanság ? egyszer próbáltalak hívni még pár hónapja...megváltozott a telefonszámod ?