Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702910

Nem tudom miért reménykedsz mindig a nagy esésekben.

Próbálj másik irányba is gondolkodni. nyugat 100éve felfele megy, azóta is mindig várják, hogy essen már.

Sajnos itthon lemaradóak vagyunk.

Én is nyitott vagyok az esésre, de nem várom különösen.

Estünk már eleget. kezdjünk már emelkedni végre.

Ehhez jó alap lett kigyúrva most chartilag. csak folytatni kellene.

És forgalmat kéne hozni hozzá