Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703532

Ott még csak az 1/30a épül ki a pozimnak :D

Viccet félre téve, most már tényleg mehetne vissza..

Nem tudom mire ez a 200as kamat. Elveszik a shortosoktól a pakkjukat biztos. Tegnap -200volt a kamat, igaz egy kicsit csak :D