Re: nincs cím 2014. május 20. 15:03 Tapasz Előzmény: #703550 Köszi. Otinál a megszokot 50 ftonként veszek és eladok megy. Azért nem írom be, mert mindenki tudja. Ma pl. a 4488 asokat zártam 4608 on. Molból pedig 12300 is van pár darab