Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tapasz Előzmény: #703550

Köszi. Otinál a megszokot 50 ftonként veszek és eladok megy. Azért nem írom be, mert mindenki tudja. Ma pl. a 4488 asokat zártam 4608 on.

Molból pedig 12300 is van pár darab