Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #703536lassan kellene, de ez még csak kitörés második napja.. és reggel volt egy ékem még.
Kitörés visszateszt sem lesz? Vagy már volt?
3milliárdos forgalmat el lehet hinni hogy ez kitört?
Inkább tűnik egy diagonálnak a forgalom.