Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#762133 Fornit Előzmény: #762127

Én már nyertem a faktorral, amikor a garantált -10%-on vettem. (RFV ORCO) Mondjuk ez csak jóárasított beszálló volt, nem ellenirányú pozició)

Re: nincs cím

#762127 Bendeguz Előzmény: #762114

kb 6 éve ígérgeti már mindenki, hogy megjátssza a faktort. aki tényleg megtette, az is megszívta, mert pont azok voltak a kivételek. a faktor ellen nem lehet nyerni :)

Re: nincs cím

#762114 Koffein Előzmény: #762108

megérné lekereskedni ezeket a tradeket, ha veszel, akkor shortot nyitni 10%on zárni, amikor eladsz, venni 10%on zárni, vagy ha nagyon robog a szekér profitvédő stop +10%nál, ezen felüli +5%onként emelni a profitvédőt... oszt hagyni hadd fusson a sztori... :)

Re: nincs cím

#762108 matgab Előzmény: #761756

mióta eladtam az OTP-t és a Gparkot azóta töretlen emelkedés van... matgab a világ mozgatója...

Re: nincs cím

#761735 matgab Előzmény: #761711

már csütörtökön eladtam az OTP-t. Azóta emelkedett kb. 4-5%-ot... egy szavad nem lehet.

Re: nincs cím

#761639 matgab Előzmény: #761626

nem tudom, hogy mitől emelkedik, de elég nagy forgalommal. Mondjuk van hova visszaemelkednie.

Re: nincs cím

#761302 matgab Előzmény: #761135

ma is plusz 10% -on zárt a rank... Na most már csak még egy hónapig így menne, akkor már beker áron lennék...:-)

Viszont a GSP-t kár volt tegnap pánikban kidobni...

Re: nincs cím

#761135 matgab Előzmény: #761122

rank progressem ma +20%-on zárt ... :-) Még 8-szorozódik és már pénzemnél is vagyok.

Re: nincs cím

#761079 Kissherceg Előzmény: #761044

pont ezért nem vásárolok még én se, kezdődik a spirál,lásd chk tegnap

alapok miatt indult az esés