Én már nyertem a faktorral, amikor a garantált -10%-on vettem. (RFV ORCO) Mondjuk ez csak jóárasított beszálló volt, nem ellenirányú pozició)
Én már nyertem a faktorral, amikor a garantált -10%-on vettem. (RFV ORCO) Mondjuk ez csak jóárasított beszálló volt, nem ellenirányú pozició)
kb 6 éve ígérgeti már mindenki, hogy megjátssza a faktort. aki tényleg megtette, az is megszívta, mert pont azok voltak a kivételek. a faktor ellen nem lehet nyerni :)
ezzel a tetves Raiffeisennel már megint mi a zúristen van??
megérné lekereskedni ezeket a tradeket, ha veszel, akkor shortot nyitni 10%on zárni, amikor eladsz, venni 10%on zárni, vagy ha nagyon robog a szekér profitvédő stop +10%nál, ezen felüli +5%onként emelni a profitvédőt... oszt hagyni hadd fusson a sztori... :)
mióta eladtam az OTP-t és a Gparkot azóta töretlen emelkedés van... matgab a világ mozgatója...
nincs mit tenni, lombardot neki :)
már csütörtökön eladtam az OTP-t. Azóta emelkedett kb. 4-5%-ot... egy szavad nem lehet.
Vettem ma STOXX EU600 Banks Long ETF-et, légyszi adj el európai bankrészvényeket ma :D
nem tudom, hogy mitől emelkedik, de elég nagy forgalommal. Mondjuk van hova visszaemelkednie.
tégy be kérlek egy chartot róla
ma is plusz 10% -on zárt a rank... Na most már csak még egy hónapig így menne, akkor már beker áron lennék...:-)
Viszont a GSP-t kár volt tegnap pánikban kidobni...
rank progressem ma +20%-on zárt ... :-) Még 8-szorozódik és már pénzemnél is vagyok.
pont ezért nem vásárolok még én se, kezdődik a spirál,lásd chk tegnap
alapok miatt indult az esés