Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #762114

kb 6 éve ígérgeti már mindenki, hogy megjátssza a faktort. aki tényleg megtette, az is megszívta, mert pont azok voltak a kivételek. a faktor ellen nem lehet nyerni :)