Re: nincs cím 2016. február 18. 18:37 Fornit Előzmény: #762127 Én már nyertem a faktorral, amikor a garantált -10%-on vettem. (RFV ORCO) Mondjuk ez csak jóárasított beszálló volt, nem ellenirányú pozició)