Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #762127

Én már nyertem a faktorral, amikor a garantált -10%-on vettem. (RFV ORCO) Mondjuk ez csak jóárasított beszálló volt, nem ellenirányú pozició)