Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #762108

megérné lekereskedni ezeket a tradeket, ha veszel, akkor shortot nyitni 10%on zárni, amikor eladsz, venni 10%on zárni, vagy ha nagyon robog a szekér profitvédő stop +10%nál, ezen felüli +5%onként emelni a profitvédőt... oszt hagyni hadd fusson a sztori... :)