Én ma síelni voltam és holnap is megyek. SDRL megvan, én bízom az ékben, meg hogy majd szépen ráugranak újra a spekik. CGNX már ment a héten 5%-ot, örülök annak is. TSLA nem tudom mit csinál. MUX-ot lexarom, majd lesz ez 3 is. AEO ékből kitört, optimista vagyok. Ennyi röviden az én álláspontom.