Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#721867 Bendeguz Előzmény: #721859

Én ma síelni voltam és holnap is megyek. SDRL megvan, én bízom az ékben, meg hogy majd szépen ráugranak újra a spekik. CGNX már ment a héten 5%-ot, örülök annak is. TSLA nem tudom mit csinál. MUX-ot lexarom, majd lesz ez 3 is. AEO ékből kitört, optimista vagyok. Ennyi röviden az én álláspontom.

figyelő állásban vagytok…

#721859 Koffein

figyelő állásban vagytok? vagy tudtok amcsi piacon alulértékelt cégeket mondani? kb 100 céget figyelek, de mind túl vannak húzva, az olajban érdekelteken kívül :-/

Re: nincs cím

#721857 Koffein Előzmény: #721853

én majd 30$ körüli olajárnál vagyok hajlandó bővíteni (de ez még változhat:). olvastam valahol, hogy a texasi tehenészek 30-40$ körül termelik ki a palaolajat, az arab fiúk meg 20$ körül, oroszoknak ez 50$ lehet. ha kirázás és a hosszú távú leckéztetés az arabok célja, mindkét (orosz, usa) irányba, akkor még bőven fog lentebb menni...

Re: nincs cím

#721853 rbbj11 Előzmény: #721844

olajos cégekben azt ärazzäk sztem befektetök, h. nem lesz tartos olajär emelkedese

Ettöl függetlenül e percben bövitettem sdrl-t

Re: nincs cím

#721844 matgab Előzmény: #721827

emelkedik az olaj, de az olajos cégek csak minimálisan...

Dühömben megyek, leölök egy disznót! :-)

Re: nincs cím

#721827 Koffein Előzmény: #721822

óóóh ezt nem is tudtam. ahhoz képest jól karban tartja magát :)))

matgab: longra kell venni, én most már rá se nézek, tegnap eléggé felidegeltem magam a sdrl-en, amit két kupica pálinkával tudtam lecsillapítani és pakk felezéssel. :)

Re: nincs cím

#721825 matgab Előzmény: #721822

A Brent már egész magasan, de az olaj cégek még mindig nem emelkednek...

Ki érti ezt?

Oylanok, mint Bástya elvtárs a Tanuban? "Hova jutnánk mi kommunisták, ha a saját szemünknek jobban hinnénk..."

Re: nincs cím

#721824 Ddavid Előzmény: #721822

Ezek is ugyanúgy szeretik a denevér slusszkulcsot... Max. annyi, hogy módosabban vannak öltözve ;)

Re: nincs cím

#721809 Koffein Előzmény: #721801

ahogy olvastam rezeg a szöszi székecskéje a yahoonál, ha nem hozza a számokat... :-/

Re: nincs cím

#721791 Bendeguz Előzmény: #721783

illetve mégis szabályos, 11.20-on van a 61.8%-os Fibo. Onnan pattannia kell és 16.55 a célár.

Re: nincs cím

#721783 Bendeguz Előzmény: #721781

szerintem itt az éket kell látni, ami szabályos formájú, de már rég elesett minden Fibo szint, szóval jöhet aljra. faxom tudja mi van itt. gyanús ez nekem.

Rbbj: 2 éves hírek, 2 év alatt nézd meg mi lett a grafikonnal. Egyébként a google vezérek kúrták a kis szöszit aztán valami féltékenységi ügy miatt ment.

Re: nincs cím

#721773 rbbj11 Előzmény: #721769

bär orässal nem szoktam foglalkozni, de alap TA tudässal ränézve sem tetszett nekem se

Re: nincs cím

#721757 rbbj11 Előzmény: #721754

sajnos nem szép eddig

Immofinanzba belevettem ma, elég merész huzäs volt, ahogy majdnem TomTom vétel is az lett