Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #721781

szerintem itt az éket kell látni, ami szabályos formájú, de már rég elesett minden Fibo szint, szóval jöhet aljra. faxom tudja mi van itt. gyanús ez nekem.

Rbbj: 2 éves hírek, 2 év alatt nézd meg mi lett a grafikonnal. Egyébként a google vezérek kúrták a kis szöszit aztán valami féltékenységi ügy miatt ment.