Re: nincs cím 2015. február 27. 18:13 rbbj11 Előzmény: #721844 olajos cégekben azt ärazzäk sztem befektetök, h. nem lesz tartos olajär emelkedese Ettöl függetlenül e percben bövitettem sdrl-t