Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #721822

óóóh ezt nem is tudtam. ahhoz képest jól karban tartja magát :)))

matgab: longra kell venni, én most már rá se nézek, tegnap eléggé felidegeltem magam a sdrl-en, amit két kupica pálinkával tudtam lecsillapítani és pakk felezéssel. :)