Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #721822óóóh ezt nem is tudtam. ahhoz képest jól karban tartja magát :)))
matgab: longra kell venni, én most már rá se nézek, tegnap eléggé felidegeltem magam a sdrl-en, amit két kupica pálinkával tudtam lecsillapítani és pakk felezéssel. :)